İçeriğe geç
Fiyatlarımız Koli Bazındadır Kargo Dahildir. KDV Dahil Değildir.
Fiyatlarımız Koli Bazındadır Kargo Dahildir. KDV Dahil Değildir.

Metalin Sanatla Buluşması

Masaş Metal Ambalaj olarak, butik ve daha az adetli üretime ihtiyaç duyan işletmelere özel olarak Tins departmanını siz değerli müşterilerimiz için kurduk. Genç ve dinamik ekibimizle, bu alanda sizlere en iyi desteği sağlamak için buradayız. Yolculuğunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü fikir ve çözüm için, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tins by Masaş, Türkiye merkezli bir dekoratif metal ambalaj üreticisi olarak, müşterilerimize hazır ve baskısız metal kutu seçenekleri sunmaktadır. Metal kutularınızı özelleştirmek istediğinizde, UV baskı veya baskılı etiket gibi seçeneklerle size yardımcı olmaktayız.

Depomuzda, 50'den fazla farklı şekil ve tasarımda toplamda 200.000'den fazla metal kutu bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz ve sayımız, sizin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet etmek için sürekli olarak güncellenmekte ve artırılmaktadır.

Tins by Masaş olarak, amacımız siz değerli müşterilerimize profesyonel, hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, metal ambalaj ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktır. İster yeni bir girişimde bulunuyor olun, ister ürün yelpazenizi genişletmek istiyor olun, biz sizin için en uygun çözümleri sunmak için buradayız. İhtiyaçlarınıza uygun, özelleştirilmiş ve etkileyici metal kutu tasarımları için bizimle iletişime geçin ve fark yaratan hizmetimizin keyfini çıkarın.

Tins İletisim